close
تبلیغات در اینترنت

ابزار رایگان وبلاگ

شرح و رفع عیب تمامی خطاهای اینترنتی

عضویت سریع


قوانین سایت

کد امنیتی :

خبرنامه

برای دریافت مطالب جدید عضو خبرنامه شوید

نظر سنجی

سطح کیفی سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نویسندگان سایت

امکانات

لینک دوستان

درباره ما


تبلیغاتبازدید : 228 mojtaba
جمعه 21 مهر 1391 - 4:38

 

خطاهای اینترنتی به ترتیب حروف الفبا (2)

 

400-Bad Request

خطایی است چند منظوره، بدین مفهوم که اشتباهی در آدرس رخ داده است، غلت این است که یا سرور، سند مورد تقاضای کاربر را تشخیص نمی دهد، یا اینکه دیگر سند وجود ندارد و یا کاربر اجازه مرور سند را ندارد.

راه حل: آدرس تایپ شده را دوباره کنترل کنید. اگر مشکل رفع نشد احتمالا اشتباه در منبعی است که URL را از آن گرفته اید.

 

401-Unauthorized

کاربر در حال تلاش برای دستیابی به سایتی است که نیاز به کلمه عبور دارد.
راه حل: اگر مطمئن هستید که اجازه مرور صفحه را دارید، کلمه عبور خود را دوباره کنترل کنید. در صورت تکرار خطا، ناچار به تماس با مدیران سایت هستید.

 

403-Forbidden or connection refused by host

این خطا مشابه خطای401-Unauthorized است و وقتی ظاهر می شود که کابر اجازه دسترسی به سند مورد نظر را نداشته باشد.

 

404-File not found

بروز این خطا چندین علت می تواند داشته باشد: پیوندی که کاربر دنبال می کند به اطلاعات تاریخ گذشته مرتبط است، URL مورد نظر، اشتباه تایپ شده است، سرویس دهنده میزبان آن سایت بخصوص، نمی تواند سند نامبرده در انتهای URL را پیدا کند یا اینکه آن سند وجود ندارد، صفحه جابجا شده یا نام آن تغییر کرده است.
راه حل: اول آدرس را کنترل کنید. اگر هنوز پیغام خطا دریافت می کنید، باید مطمئن شوید که سایت فعال است. برای این کار آخرین قسمت آدرس را پاک کرده و کلید Enter را فشار دهید. باید ببینید آیا آدرس باقیمانده، شما را به صفحه اصلی تر آن سایت متصل می کند یا خیر. برای مثال در آدرس:

http://www.goldensee.com/about us.htm شما باید قسمت about us.htm را حذف کنید و کلید Enter را فشار دهید. با این کار از فعال بودن یا نبودن سایت مطلع خواهید شد. اگر آخر آدرس شما به html ختم نمی شود، آخرین علامت / را حذف کرده و html. را تایپ کنید. ممکن است این آدرس، شما را به سند مورد نظرتان برساند.

 

408-Request timeout

قبل از اتمام بازیابی فایل توسط سرور، کاربر درخواست را متوقف کرده است ( روی دکمه Stop کلیک کرده، مرورگر را بسته، یا قبل از بارگذاری کامل صفحه، روی پیوندی دیگر کلیک کرده است). علت دیگر می تواند کندی سرور یا حجیم بودن فایل ها باشد.

 

500-Server error

اگر سرور، نادرست تنظیم شده باشد یا مشکلات فیزیکی داشته باشد، این خطاها ظاهر می شود.
راه حل: در صورتی که به طور مداوم این پیغام را دریافت می کنید، کمی صبر کرده و دوباره تلاش کنید. در صورت عدم موفقیت پی در پی، با مدیران سرورها تماس بگیرید.

 

502-Bad gateway error

سرورها (نه الزاما وب سرور) برای اجرای درخواستهای رسیده از طرف کلاینت، به عنوان یک گیت وی یا ابزار مسیریابی عمل می کنند تا صفحات وب مورد درخواست را در دسترس وی قرار دهند. این خطا زمانی رخ می دهد که یک پاسخ بی اساس و بی اعتبار از سرور رده بالاتر دریافت شود. این مسئله، معمولا بدین معنی نیست که سرور رده بالاتر و گیت وی، روی پروتکل تبادل داده، توافق ندارند. با توجه به اینکه پروتکل های اینترنت، تعریف شده هستند، معنی این خطا این است که یک یا هر دوی ماشین ها نادرست یا ناقص، برنامه ریزی شده اند.
راه حل: اولین گام برای حل مشکل پیش آمده، تلاش دوباره بعد از چند دقیقه تامل است. در صورت عدم موفقیت، نمی توانید کار دیگری انجام دهید، جز اینکه با مسئولان تماس بگیرید و آنها را از دریافت چنین خطایی مطلع سازید تا برای رفع مشکل اقدام کنند.

 

502-Service temporarily overloaded

سرور ترافیک بالایی دارد. بعد از چند لحظه دوباره تلاش کنید.

 

503-Service unavailable

غیر قابل دسترس بودن سرور می تواند علت های مختلفی داشته باشد: ممکن است ISP شما مشکل پیدا کرده باشد یا گیت وی مابین شبکه محلی و اینترنت شما خطایی داشته باشد و یا اینکه ماشین شما درست پیکر بندی نشده باشد.
راه حل: این مشکل معمولا بعد از چند لحظه مرتفع می شود. در غیر این صورت، تنظیمات سیستم خود را کنترل کنید. در صورت تداوم اشکال، با ISP خود تماس بگیرید.

 

505-Not implemented

این خطا در نتیجه وجود مشکل در صفحات وب فرامتنی و معمولا زمانی رخ می دهد که صفحات وب در محلی که اطلاعات تایپ شده و به شخص سومی ارسال شده، دارای فریم باشد.
راه حل: برای حل این مشکل سعی کنید با گردانندگان آن سایت تماس بگیرید. اگر آدرس صفحه وب مورد نظر http://www.goldensee.com است. آدرس گردانندگان آن باید شبیه webmaster@goldensee.com باشد.

 

 Bad file request

مرورگرهای وب از تمامی ارکان صفحات وب از جمله فرم ها پشتیبانی می کنند. تمامی مرورگرهای خوب، ارکان استاندارد فرم ها را (اعم از فیلد ورود اطلاعات یا لیست های باز شو) پوشش می دهند. خطا زمانی زخ می دهد که طراح صفحه وب از فرمی در صفحه استفاده کرده که در آن خطا وجود دارد یا اینکه به ابتکاری در ارکان فرم یا دیگر ویژگیهای آن دست زده و این ابتکار جدید غیر استاندارد است.
راه حل: اول روی دکمه refresh یا reload کلیک کنید تا مطمئن شوید که این خطا، یک خطای کاذب اینترنتی نیست. اگر مشکل حل نشد با ارسال یک نامه الکترونیکی، پدید آورنده صفحه یا گردانندگان آن وب سایت را از خطای پیش آمده، آگاه سازید و یکی دو روز بعد دوباره تلاش کنید.

 

Cant parse http

مرورگر نمی تواند URL را تشخیص دهد. برخی از مرورگرها به شما امکان می دهند http اول آدرس را تایپ نکنید، اما برخی دیگر به آن احتیاج دارند.
راه حل: اول مطمئن شوید URL شما دقیق تایپ شده است. دکمه refresh یا reload کلیک کنید یا منتظر بمانید و چند لحظه بعد دوباره تلاش کنید. اگر مشکل حل نشد حافظه cache مرورگر خود را پاک کنید. در صورت تداوم مشکل، سایت های دیگر وب را امتحان کنید. اگر می توانید به دیگر سایت ها متصل شوید، فقط با یک سایت مشکل دارید و باید بعد از گذشت چند لحظه دوباره تلاش کنید. اما اگر اتصال به دیگر سایت ها هم با مشکل مواجهید، احتمالا کامپیوتر با اتصالات اینترنتی تان مشکل دارد.

 

cannot add form submission result to bookmark list

کاربر سعی دارد نتایج جست و جو از یک موتور جست و جو را که مبتنی بر فرم (مانند WebCrawler) است، به عنوان Bookmark ذخیره کند. مشکل این است که URL نتایج بدست آمده غیر قابل دسترسی است، گر چه ممکن است این مسئله مشخص نباشد.
راه حل: یا از ذخیره نتایج چشم پوشی کرده و به چاپ آن اکتفا کنید. یا با استفاده از دستور Save As صفحه نتایج را به عنوان یک صفحه HTML در هارد دیسک کامپیوتر خود ذخیره کرده. سپس صفحه ذخیره شده را به لیست Bookmark اضافه کنید. در نظر بگیرید که بسته به نسخه رابط صفحات وب و برخی عوامل دیگر، امکان عدم موفقیت نیز وجود دارد.

 

cannot connect to server

اگر در اتصال به سرورهای خاص از لایه حفاظتی (SSL(Secure Socket Layer استفاده کنید با این خطا مواجه می شوید. این اتفاق در سرورهای c2s StrongArm به هنگام کار با مرورگر Internet Explorer ، نسخه 3 و 4 در ویندوز 95 و ویندوز NT رخ می دهد.

 

Cannot open the internet site ..., Cant find the server

URL تایپ شده وجود ندارد یا سرور میزبان درست کار نمی کند.

 

Connection reset by peer

یعنی سرور، درخواست را کاملا دریافت نکرده و از شما می خواهد دوباره آن را بفرستید.
راه حل: روی دکمه refresh یا reload کلیک کنید. اگر موفق نشدید آدرس را دوباره تایپ کنید.

 

Couldnot connect to server(useNet خطای)

سرور خبری، ترافیک بالایی دارد یا از کار افتاده است یا کاربر به سرور خبری دسترسی ندارد. احتمال دیگر، آن است که مروگر کاربر یا برنامه خبرخوان، درست تنظیم نشده است.

 

Document contains no data

خطایی کاذب است. دوباره تلاش کنید.

 

Failed DSN look up DSN entry

مرحله اول، یعنی پیدا کردن آدرس IP برای سایت، با شکست مواجه شده است.
آدرس را کنترل کرده و بعد از چند ثانیه دوباره تلاش کنید. اگر دوباره همان پیام را دریافت کردید، احتمال دارد سرور از کار افتاده باشد. بعد از گذشت چند دقیقه دوباره تلاش کنید

 

File contains no data

سایتی که کاربر به آن دسترسی پیدا کرده، درست است اما صفحه وب مورد نظر، در آن وجود ندارد. این خطا زمانی رخ می دهد که سایت در حال به روز شدن است.

 

Helper application not found

مرورگر وب از برنامه های کاربردی برای خواندن فایل ها کمک کی گیرد. مثلا Adobe Acrobat برای خواندن فایل های PDF و WinZip یا Stufflt برای خواندن فایل های Zip یا Sit و Realplayer برای خواندن فایل های صوتی. این خطا یعنی کاربر، برنامع کاربردی لازم را ندارد یا آن برنامه درست نصب نشده است. کادر محاوره ای حامل این پیغام، معمولا اطلاعاتی درباره نوع برنامه مورد درخواست می دهد. برخی جملات بی ربط نیز ممکن است وجود داشته باشد.
راه حل: دستورالعمل مرورگر خود را دنبال کنید تا بتوانید برنامه مورد نیاز را نصب کنید.

 

HTTP/1.0404 object not found

کابر به دنبال یک پیوند فرامتنی نادرست است. وقتی در یک صفحه وب، پیوند فرامتنی کور وجود دارد، یعنی در طراحی این صفحه اشتباهی رخ داده است.
راه حل: نمی توانید برای حل این مشکل کاری انجام دهید. بعد از مدتی دوباره تلاش کنید.

 

HTTP server at compressed .com:8080 replies:HTTP/1.0500 error from proxy

این خطا در سرور ها ی دارای پراکسی عمومیت دارد. این سرورها روی شبکه محلی هستند و امکان اتصال کاربر را به اینترنت، بدون بهره گیری از مودم فراهم می آورند. این خطا نشان می دهد پراکسی مورد استفاده مشغول است یا نمی توان دستوری را که به آن رسیده تفسیر کند. معمولا به جای com .نام ISP کاربر نشان داده می شود.
راه حل: بعد از چند ثانیه دوباره تلاش کنید. اگر هنوز مشکل وجود دارد با مدیر شبکه آن پراکسی، تماس بگیرید.

 

Host unavailable

سرور میزبان این سایت، به علت امور امنیتی برای مدتی کار نمی کند.

 

Host unknown or unable to locate host or server

یعنی کامپیوتر میزبان که سایت مورد نظر کاربر روی آن قرار دارد، از کار افتاده است یا دیگر وجود ندارد یا ارتباط، قطع شده است. همچنین ممکن است خطای کاذب اینترنتی باشد.

 

The internet is going very slow

سرعت اینترنت پایین است که می تواند به یکی از علل زیر باشد: تعداد کاربران شبکه محلی، زیاد است و باعث می شود سرور و مسیریابها، ترافیک زیادی داشته و سرعت پایین بیاید یا تعداد کاربران ISP بیشتر از گنجایش آن است.
راه حل: برقراری ارتباط در شب یا اوایل صبح می تواند در بالا بردن سرعت اینترنت موثر باشد.

Internet server error

خطایی در برنامه رابط صفحات وب و پایگاه داده ها یا نسخه فایل ها وجود دارد.
راه حل: احتمال کمی وجود دارد که کاربر بتواند این مشکل را رفع کند. مسئولان سایت باید برای حل چنین مشکلی اقدام کنند.

 

Invalid host or unable to resolve (FTPخطای)

معادل خطای 404 برای مرورگر است. برنامه FTP نمی تواند سایت مورد درخواست را پیدا کند. مسئولان سایت باید برای حل چنین مشکلی اقدام کنند.

 

Invalid newsgroup (UseNet خطای)

علت آن اشتباه تایپی URL است. یا مرورگر خبری که کاربر به دنبال آن است، در سرور خبری وجود ندارد.

 

Mail for a mail list stops appearing (خطای پست الکترونیکی)

این پیغام خطا نیست. یک مشکل موقتی در سایت یا اینترنت به وجود آمده است یا شاید هم اشتراک کاربر در لیست پستی آن سایت قطع شده و یا اینکه ارتباط با لیست از بین رفته است.

 

Network connection was refused by the server

معمولا این خطا به معنی شلوغی بیش از حد سرور است که نمی تواند حتی یک کاربر دیگر را بپذیرد.

 

Not such message (UseNet خطای)

پیغام، تاریخ گذشته است. یعنی پیغام مورد درخواست کاربر هنوز در نمایه وجود دارد اما از سرور حذف شده است.

 

NNTP server error (UseNet خطای)

کاربر در تلاش است مطلبی را در یک گروه خبری مطالعه کرده یا مطلب جدیدی را به آن ارسال کند. مرور گروههای خبری از طریق یک سرور اخبار (NNTP) صورت می گیرد. این سرور توسط ISP تامین می شود. این خطا بدین معناست که ISP، این گروه خبری را در اختیار کاربر قرار نداده است.
راه حل: URL را کنترل کنید. اگر نتیجه نگرفتید، تنظیمات سرور اخبار را کنترل کنید. در صورت تداوم این خطا، با ISP خود تماس بگیرید.

 

Permission denied

به نظر می رسد کاربر تلاش می کند فایلی را upload یا download کند و مدیران سایت، این اجازه را به وی نمی دهند. یا اینکه فایل مورد نظر برای دریافت کردن یا مرور وجود ندارد. احتمال دیگر این است که سایت خیلی شلوغ است و نمی تواند درخواست کاربر را بپذیرد.
راه حل: نام فایل را کنترل کرده و مطمئن شوید آن را درست تایپ کرده اید. اگر جواب نگرفتید مدتی صبر کرده و دوباره امتحان کنید. در صورت تداوم مشکل، با مدیران سایت تماس بگیرید و طریقه upload کردن فایل به آن سایت را برسید.

 

problem: The message appears as a bunch of unintelligible character (UseNet خطای)

فایل های دودویی یا باینری، فایل هایی غیر متنی هستند. مانند تصاویر، فیلم، یا برنامه هایی که با کاراکترهای متنی، کد گذاری شده اند. بیشتر خبر خوان ها به طور خودکار، فایل های دودویی را کد گشایی خودکار داشته باشد. توجه داشته باشید که برنامه Outlook Express، بیشتر گروههای خبری دودویی را کد گشایی می کند.

 

problem:Too many cosective transmitted (FTP خطای)

خط اختلال دارد و از ادامه برنامه FTP جلوگیری می کند که می تواند به علت مشکلات سخت افزاری باشد. از جمله اینکه سلسله دستورات ارسالی به مودم کاربر، صحیح نیست و یا مودم درست پیکر بندی نشده است.

 

problem: Your FTP program connects , suddenly stop responding (FTP خطای)

و اگر این خطا بلافاصله بعد از اتصال شما ظاهر شد، سعی کنید از خط فاصله به عنوان اولین کاراکتر کلمه عبور استفاده کنید. این کار، پیغامهای اطلاعاتی سایت را غیر فعال می کند، زیرا ممکن است پیغامهای اطلاعاتی سایت به علت تضاد با برنامه FTP باشد.

 

Refused by host

کاربر اجازه دسترسی به این سند را ندارد. علت این است که حوزه (domain) وی مسدود شده یا نیاز به کلمه عبور دارد.

 

Server Not Responding... many be down, contact host

کاربر به دنبال صفحاتی است که سرور آنها از کار افتاده است. مشکل از سرور کاربر نیست.

 

Site unavailable

این خطا چندین علت می تواند داشته باشد: یا سایت به دلیل امور امنیتی برای مدتی تعطیل است، یا در خط، ترافیک بالایی وجود دارد یا سایت، دیگر وجود ندارد و یا اینکه URL درست تایپ نشده است.

 

TCP error encountered while sending request to server

داده های نادرست روی خط مابین کاربر و سایت مورد درخواست، وجود دارد. شاید مشکل، سخت افزاری باشد.

 

Too many connection-try again later

در اینترنت نیز ساعات پر تردد وجود دارد و با ای خطا به نظر می رسد کاربر با آن برخورد کرده است.

 

Too many users (FTP خطای)

هیچ کدام از سایت های FTP امکن دسترسی نا محدود ندارند. ارتباطات فیزیکی یا سیاست مدیران، امکان استفاده تعدادی محدودی از کاربران نا شناس را به سایت فراهم می آورد. وقتی تعداد فراتر رفت، تمام کسانی که سعی در برقراری ارتباط دارند، با این خطا مواجه می شوند.
راه حل: برای برقراری ارتباط تلاش کنید. اما در یک سایت پرتردد یا سایتی که قوانین محدود کننده دسترسی دارد، امکان به دست آوردن چنین شانسی کم است. در این مورد به دنبال سایت های آینه ای بگردید و از آنها استفاده کنید.

 

Too much network traffic

صفحه وبی که کاربر تلاش دارد آن را مرور کند، کاربران بسیاری دارد که قبلا به آن متصل شده اند. گاهی اوقات دریافت این پیغام حکایت از وجود خطایی در cache کامپیوتر دارد.
راه حل: دکمه refresh یا reload کلیک کرده یا آدرس را دوباره تایپ کنید.

 

Unable to connect to

مرورگر نمی تواند با وب سایت مورد نظر درخواست کاربر، ارتباط برقرار کند. این امر علل مختلفی می تواند داشته باشد: URL اشتباه تایپ شده است، وب سایت مورد درخواست جابجا شده یا دیگر وجود ندارد، سرور ترافیک بالایی دارد یا کار نمی کند و یا اینکه مشکلات شبکه ای در اینترنت کاربر وجود دارد.

 

Unable to locate host

سرور برای امور امنیتی تعطیل شده یا ارتباط کاربر قطع شده است.
راه حل: روی refresh یا reload کلیک کنید. URL را کنترل کنید. در اکثر موارد مشکل حل می شود.

 

Unable to locate server

URL اشتباه تایپ شده است یا سرور وجود ندارد.
راه حل: URL را کنترل کنید. اگر جواب نداد، سعی کنید اطلاعات جدیدی در مورد آدرس سایت به دست آورید.

 

Unknown user (خطای پست الکترونیکی)

اشتباه تایپی وجود دارد. نام کاربری درست تایپ نشده یا آدرس اشتباه است.

 

Viewer not found

مرورگر نمی تواند فایل مورد درخواست را تشخیص دهد. فایل های قابل مرور الزاما گرافیکی نیستند. این فایل ها می توانند فایل های صوتی، کلیپهای فیلم، فایل های آرشیو Zip یا Sit و غیره باشند. فایل های غیر گرافیکی که Gif یا JPEG نیستند، ممکن است توسط مرورگر تشخیص داده نشوند. کادر محاوره ای که حامل این پیغام است، معمولا نوع فایل درخواستی را مشخص می کند.
راه حل: دستورالعمل مرورگر را دنبال کنید تا برنامه کاربردی مورد نیاز را دریافت دارید.

 

Warning: message skill undelivered After Xx hours (خطای پست الکترونیکی)

هشدار می دهد که شاید پیغام پستی با تاخیر ارسال شود. سرور به تلاش خود ادامه خواهد داد تا ارسال پیغام، در زمان تعیین شده به پایان برسد.

 

You cont log as a user (FTP خطای)

تمام سایت های FTP اجاز استفاده از سایت را به افراد غیر عضو نمی دهند. برخی از سایت ها نیز تعداد کاربران را محدود می کنند. احتمال دیگر این است که مرورگر شما اتصال های FTP ناشناس را پشتیبانی نمی کند. راه انتخابی بیشتر مرورگر ها این است که Anonymous را به عنوان نام کاربر و آدرس پست الکترونیک را به عنوان کلمه عبور ارائه می دهند. مرورگر American Online یکی از معدود مرورگرهایی است که این کار را انجام نمی دهد.

راه حل: بعد ازمدتی دوباره تلاش کنید یا نام کاربری و کلمه عبور را دستی وارد کنید ( از نرم افزار FTP مانند WS-FTP استفاده کنید، اما به خاطر داشته باشید نام کاربری شما، Anonymous و کلمه عبور شما، آدرس پست الکترونیک خودتان است).


مطالب مرتبط :

نظرات

نظرات وبلاگ
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
ایمیل * (برای عموم نمایش داده نخواهد شد)
پیام شما :
شکلک ها :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
:
نظر خصوصی
کد امنیتی :
:

ورود به سایت

نام کاربری:
رمز عبور :

موضوعات

» تلویزیون دیجیتال
» جدول فرستنده دیجیتال کاشان+ نام و فرکانس شبکه ها
» پخش شبکه ورزش در کاشان تا 48 ساعت دیگر!
» شبکه ورزش در کاشان قابل دریافت شد+تله تکست
» EPG در فرستنده دیجیتال چیست؟
» پخش سریال امراطور دریا از شبکه اصفهان
» معرفی کامل انواع برند های ستاپ باکس(گیرنده های دیجیتال)
» کاشان
» جداول اوقات شرعی به وقت کاشان به تفکیک ماه و کاملا دقیق
» نقشه کاشان+فاصله تا تمامی مراکز استان ها+ قاصله تا تمامی روستاهای تابعه
» قالی‌شویان مشهد اردهال جهانی شد
» آموزش و ترفند
» آموزش تصویری عوض کردن پسورد ایمیل یاهو
» آموزش فرستادن SMS بدون شماره
» دریافت خلافی خودرو از طریق SMS
» ایرانسل یا مبین نت؟
» آموزش روش تایپ 10 انگشتی با صفحه کلید
» آموزش رایت بیش از 700 مگابایت بر روی یک CD
» آموزش تغيير پسورد ويندوز در صورت فراموشي
» آموزش عکس برداري ازپنجره‏هاي ويندوز با WORD 2010
» راهنمای کامل انتخاب دمپایی روفرشی
» اگر لپ تاپ دارید، حتما بخوانید
» آموزش تصویری نصب ویندوز ۸
» راهنمای خرید و نگهداری انواع شلوار
» 18قابلیت جالبی که ویندوز7 داردوسایرویندوزها ندارند!
» فن هاي کامپيوترمان را چگونه وکي تميز کنيم؟
» آموزش رمز دار کردن فایلها
» پس از GLX اکنون موبایل ایرانی PARS (معرفی تمامی محصولات)
» آموزش استفاده مجدد از سی دی های سوخته با NERO
» در 90 دقیقه اولین صفحه وب خود را بسازید (آموزش HTML)
» همه چیز راجع به سیستم عامل آندروید
» آموزش از کار انداختن هشدار پر شدن هارددیسک
» آموزش BLOCK کردن ID مزاحم
» آموزش کپی کردن عکسهای غیر قابل کپی از سایت ها
» شرح و رفع عیب تمامی خطاهای اینترنتی
» جی پی اس چیست و چگونه کار می کند ؟
» آموزش تغییر صفحه ی شروع ویندوز ۷
» آشنايي با نوار ابزار مدياپلير ويندوز 7
» 4 ترفند هوشمندانه در PAINT ویندوز 7
» دو راه جالب جهت نفوذ به ويندوز XP بدون رمز عبور!
» آموزش ساخت یک فولدر کاملاٌ مخفی
» آموزش عکس گرفتن از صفحه نمایش
» آموزش قطع کردن صدای مودم
» نكاتي براي بهبود سرعت ويندوز
» آموزش فرمانهای مفید برای استفاده در Run
» ده نكته مهم براي بالا بردن سرعت كامپيوتر شما
» فایلهای Pdf را به حرف درآورید!
» طريقه نصب صحيح دستگاه بلوتوث بر روي كامپيوتر
» گذاشتن پسورد بر روی پرونده های آفیس
» نحوه عکس گرفتن با مدیا پلیر
» فراخوانی فایل های دانلود نشده (در فایر فاکس)
» 6 راه سريع کردن فايرفاکس
» نحوه شکستن PIN2 باز کردن پین کد
» طریقه از دسترس خارج کردن گوشی
» آموزش پارتیشن بندی در ویندوز 7
» آموزش System Restore در ویندوز XP
» راهنمای تصویری ورود به Safe Mode در Windows 8
» آی پد یا لپ تاپ ؟ ۱۰ دلیل برای برای اینکه دانشجویان لپ تاپ بخرند
» ذخیره‌ی سریع‌ تصاویر با فرمت دلخواه در نرم‌افزار PAINT
» بازگردانی ویندوز هنگ کرده با یک روش ساده
» عکس و مد
» بیوگرافی و عکس های han-hyo-joo بازیگر نقش دونگ یی
» عکس های پاملا ای کیک بازگر نقش ژاکلین در سریال ساخت ایران
» استفاده از ربات های دختر جذاب در رستوران ژاپنی!
» عکس بازیگران زن ایرانی قبل انقلاب +بعد انقلاب
» کارت پستال های تبریک تولد
» عکس هایی از مهمانداران خطوط مختلف هوایی جهان
» بیوگرافی کامل کیم کارادیشیان+عکس
» ازدواج 20میلیون دلاری دختر سلطان برونئی+عکس
» جدیدترین عکس های پاملا ای کیک بازگر نقش ژاکلین در سریال ساخت ایران(2)
» عکس های یوسف تیموری و همسر تایلنیش به همراه پسر دورگه شان!
» با سارا شاهی تنها بازمانده قاجار بیشتر آشنا شویم+ عکس ها
» پشیمانی خانواده قهرمان شنای پارالمپیک از رهایی دخترشان +عکس
» عکس هایی دیدنی از شو مد لباسهای زنانه در برج میلاد
» همه چیز راجع به برند ورساچه+عکس
» تبدیل بزر گترین هواپیمای مسافربری جهان به هتل !!!
» تصاویر جدید از بانوان نینجای ایرانی !
» معرفی جذابترین زن دنیا +عکس
» جدیدترین عکس های بانو جمی(chae shi ra) سریال امپراطور دریا
» جدیدترین عکس های دونگ یی(han hyo joo)
» جدیدترین عکس های بانو جانگ(Yeon Lee So) در سریال دونگ یی
» تصاویر : پرنسس‌های والت‌دیزنی از کجا آمده‌اند
» عکس های بهترین فوتبالیست زن آسیا
» عکس های الناز بهمن زاده بازیگر نقش هانیه حقی
» دانلود
» دانلود سریال ساخت ایران ( تمامی قسمت ها تا پایان)
» دانلود نرم افزار موبایل کاشان همراه (جاوا)
» مطالب جنجالی
» حضور کامران ملک مطیعی درفیلم ضد ایرانی دوشیزگی +عکس
» عکس های دست ندادن مهرداد کرم زاده با کیت میدلتون عروس ملکه انگلیس
» عریان شدن زنان فمنیست در حین برگزاری بازی های المپیک لندن
» مدونا برای حمایت از اوباما برهنه شد! + تصویر
» سازنده فیلم توهین آمیز علیه پیامبر کیست؟
» عکس های برهنه دختر 22ساله هالیوود منتشر شد و آبرویش رفت!! + عکس
» انتشار عکس‌های خصوصی‌ از عروس ملکه انگلیس+عکس
» ترویج فساد با انتخاب زیباترین دختر عریان جهان در آذربایجان! + عکس
» دارین حمزه ی لبنانی پس از بازی در فیلمی مستهجن این بار در ایران!!!+عکس
» مالزی کشوری اسلامی یا کشور کاباره های رنگارنگ؟!!!+ عکس
» کاریکاتور موهن روزنامه شرق!!!+تصویر
» شهرت مجری زن بــا عریان شدن در یک برنامه زنده! + عکس
» عکس های دست دادن ورزشکاران ایرانی با زنان در المپیک
» بوسیدن خواننده زن توسط نخست وزیر ترکیه!!!! +عکس
» رئیس‌جمهور مسلمان دست در دست آنجلینا جولی! + تصویر
» ملکه زیبایی کرواسی سرمربی تیم فوتبال مردان شد (عکس)
» پیشگویی نسترآداموس درمورد ایران
» بینندگان حریم سلطان بخوانند!
» تصویر واقعی زنان دربار عثمانی + تصویر "حریم سلطان"
» قیمت گوشی های زیر یک میلیون آذرماه
» جدول/ قیمت انواع لپ تاپ آذر ماه
» عکس های لباس جنجال لیلا حاتمی در جشنواره کن2012
» دروغ های شاخدار آخرین مستند شبکه من و تو!
» ویژگی‌های‌ پهپاد جاسوسی‌ درچنگال‌‌ سپاه
» نگاهی به فیلم "من مادر هستم"
» سمند چگونه تولید و خودروی ملی شد
» مجلس ترکیه توقف پخش«حریم سلطان»رابررسی میکند

آرشیو

» 1391

پیوندهای روزانه

آمار سایت

افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 160
بازدید دیروز : 10
هفته گذشته : 160
ماه گذشته : 969
سال گذشته : 3,100
کل بازدید : 65,469
کل مطالب : 108
نظرات : 28
تعداد اعضا : 30
امروز : دوشنبه 02 مهر 1397
 

Theme Design By mojtaba

ابزار هدایت به بالای صفحه

تصویر ثابت